Калініна пробилася до чвертьфіналу турніру у Страсбурі

Українка у трьох сетах обіграла француженку Ферро, причому у вирішальній партії не віддала суперниці жодного гейму

Калініна пробилася до чвертьфіналу турніру у Страсбурі - WTA

Ангелина Калинина, фото - Getty Images

Українська тенісистка Ангелініна Калініна продовжила переможну ходу турнірною сіткою івенту серії WTA 500 у французькому Страсбурі.

У другому раунді українка у трьох сетах обіграла місцеву тенісистку Фіону Ферро. Матч тривав 2 години 15 хвилин.

Калініна зробила у першій партії камбек із 0:2, завершивши її з рахунком 6:3. Але у другому сеті Ферро здобула дзеркальну перемогу. Третій сет став категоричним тріумфом Ангеліни – перемога з сухим рахунком 6:0.

Українка вийшла до чвертьфіналу, де її суперницею стане перша ракетка турніру Маркета Вондроушова із Чехії.

Нагадаємо, раніше в Страсбурі Калініна, також у трьох сетах, виявилася сильнішою за “нейтральну” тенісистку Анастасію Павлюченкову.