Кіченок та Остапенко вийшли в півфінал на Підсумковому турнірі WTA

Українсько-латвійський дует посів друге місце у групі

Кіченок та Остапенко вийшли в півфінал на Підсумковому турнірі WTA - WTA

Людмила Киченок и Елена Остапенко, фото - Getty Images

Українська тенісистка Людмила Кіченок у парі з Єлєною Остапенко стала півфіналісткою Підсумкового турніру WTA.

Дует Кіченок та Остапенко посів у групі «Пем Шрайвер» друге місце після того, як пара Вероніки Кудерметової / Елізи Мертенс обіграла пару Габріели Дабровскі / Джуліани Олмос.

Українсько-латвійська пара за вихід у фінал гратиме проти лідерів посіву та чинних чемпіонок змагань – чеської пари Барбора Крейчикова / Катерина Синякова.

Нагадаємо, вчора дует Кіченок та Остапенко у трьох сетах переміг пару Анна Даниліна (Казахстан) / Беатріс Аддад Майя (Бразилія).

• Підсумковий турнір WTA. Парний розряд. Група “Пем Шрайвер”. Форт-Уорт (США)

Вероніка Кудерметова/Елізе Мертенс (-/Бельгія, 4) – Габріела Дабровскі/Джуліана Олмос (Канада/Мексика, 2) – 2:0 (7:6(5), 6:2)