Костюк в неймовірному матчі обіграла Соррібес-Тормо і вийшла в півфінал турніру в Абу-Дабі

Приголомшливий камбек українки в чвертьфіналі івенту в ОАЕ

Марта Костюк

Марта Костюк. Фото - j48tennis.net

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла в півфінал турніру в Абу-Дабі.

Українка в трьох сетах обіграла іспанку Сару Соррібес-Тормо. Першу партію Костюк провалила – 0:6. Другий сет залишився за Мартою – 6:1.

Третій сет став найбільш драматичним – він тривав 59 хвилин. За перші шість геймів суперниці жодного разу не взяли власні подачі. Переломним моментом став дев’ятий гейм, в якому Марта з третьої спроби реалізувала брейк, а вже в наступному геймі Костюк вдалося вирвати перемогу.

У півфіналі суперницею українки може стати її співвітчизниця Еліна Світоліна. Для цього першій ракетці України сьогодні потрібно в чвертьфіналі обіграти росіянку Вероніку Кудерметову.