Надія Кіченок програла на старті парного турніру в Італії

Українка та Ралука Олару поступилися американсько-польському дуету

Киченок Олару

Надежда Киченок и Ралука Олару, Getty Images

Надія Кіченок припинила боротьбу у парному розряді турніру WTA250 в італійському Курмайєрі після першого кола.

У стартовому матчі змагань Кіченок та Ралука Олару з Румунії у трьох сетах програли американсько-польському дуету Інгрід Ніл/Аліція Росольська. Зустріч тривала трохи більше ніж 1,5 години.

За гру українсько-румунський дует, який отримав другий номер посіву, реалізував три брейкпоінти і припустився п’яти подвійних помилок.

У жовтні Кіченок та Олару програли у фіналі парного розряду Кубка Кремля у Москві. У 2021 році українка та румунка, виступаючи в парі, ставали переможницями турнірів у Чикаго та Санкт-Петербурзі.

WTA, Курмайєр. Парний розряд. Перше коло
Надія Кіченок / Ралука Олару (Україна / Румунія, 2) – Інгрід Ніл / Аліція Росольська (США / Польща) 1:2 (6:4, 3:6, 8:10)