Надія Кіченок зазнала поразки в парному розряді в 1/4 фіналу Вімблдону-2024

Надія в парі в Тімеєю Бабош геть-чисто провалили другий і третій сет

Надія Кіченок зазнала поразки в парному розряді в 1/4 фіналу Вімблдону-2024 - WTA

Надежда Киченок. Фото - Getty Images

Українська тенісистка Надія Кіченок у дуеті з представницею Угорщини Тімеєю Бабош зазнала поразки у парному розряді в 1/4 фіналу Вімблдону-2024 від пари Каролін Доулгайд/Дезіре Кравчик.

Матч тривав 1 годину та 36 хвилин. Перший сет пройшов під абсолютне диктування пари українки – протягом нього Надія та Тімєя зробили два брейки, що допомогло відсвяткувати підсумкову перемогу з рахунком 6:1.

Однак на цьому добрі події на корті для всіх шанувальників українки скінчилися. Другий сет Н.Кіченок і Бабош програли 2:6, але вирішальна третя партія вийшла ще більш провальною – Доулгайд і Кравчик повісили парі українки “бублик” і вигравши з рахунком 6:0 поставили крапку в матчі.

Надія Кіченок вдруге у кар’єрі дійшла до чвертьфіналу у парному розряді на турнірах Великого шолома, перше подібне досягнення українці підкорилося у травні на Ролан Гаррос, тоді вона грала у парі з японкою Мію Като.

• Вімблдон-2024. Парний розряд. 1/4 фіналу

Каролін Доулгайд (США)/Дезіре Кравчик (США) – Надія Кіченок (Україна)/Тімея Бабош (Угорщина) – 2:1 (1:6, 6:2, 6:0)