Світоліна драматично поступилася Соболенко у 1/8 фіналу турніру в Римі

Українка не реалізувала три матчболи

Світоліна драматично поступилася Соболенко у 1/8 фіналу турніру в Римі - WTA

Элина Свитолина, фото - Getty Images

Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла вийти до чвертьфіналу ґрунтового турніру WTA 1000 у Римі (Італія).

У 1/8 фіналу турніру українка програла нейтральній тенісистці Аріні Соболенко. Спортсменки провели на корті майже дві з половиною години.

У першому сеті Еліна зробила брейк у третьому геймі і потім ще один у сьомому після того, як Соболенко зуміла зрівняти рахунок, а потім зуміла утримати перевагу. У другому сеті українка програла три гейми на своїй подачі та змогла зробити лише один брейк.

У вирішальній партії розгорнулася справжня драма, яка завершилася не на користь українки. У третьому сеті Світоліна повела 2:0, але потім програла чотири гейми поспіль. Соболенко вигравала 5:3 і подавала на матч при 5:4, але Еліна взяла 10-й гейм на прийомі, а в 11-му відіграла прихований матчбол. За рахунку 6:5 Світоліона не реалізувала два матчболи на прийомі, лідируючи 40:15, після чого Соболенко зуміла взяти свою подачу. А на тай-брейку Еліна також мала матчбол на прийомі за 7:6, але програла три очки поспіль.

Цікаво, що Світоліна вчетверте зіграла проти Соболенка та зазнала третьої поразки.

Раніше залишили одиночний розряд турніру в Римі Даяна Ястремська, Марта Костюк, Леся Цуренко, Ангеліна Калініна та Юлія Стародубцева, яка не подолала кваліфікацію.