Світоліна обіграла Звонарьову і вийшла до третього раунду турніру в Абу-Дабі

Еліна чекає переможницю матчу між Катериною Александровою та Хітер Уотсон

Элина Свитолина

Элина Свитолина, Getty Images

Еліна Світоліна впевнено обіграла росіянку Віру Звонарьову в 1/16 фіналу турніру WTA в Абу-Дабі.

Для перемоги першій ракетці України знадобилася година і 11 хвилин. За весь поєдинок Еліна подала два ейси, зробила дві подвійні помилки і реалізувала п’ять брейкпойнтів з шести.

Переломний момент першої партії стався за рахунку 4:4, коли Світоліна виграла подачу Звонарьової. У другій партії росіянка взяла тільки один – перший – гейм на своїй подачі.

Суперницею Світоліной в третьому раунді стане переможниця матчу Катерини Александрової та Хітер Уотсон – 33-ї і 58-ї ракеток світу відповідно.

Раніше в третій раунд змагань пробилася Марта Костюк. Катерина Бондаренко свій матч 1/16 фіналу програла.