Світоліна успішно стартувала на турнірі у Страсбурі

Еліна впевнено обіграла француженку Паррі

Автор: SPORTARENA.com

Элина Свитолина, фото - Getty Images

Перша ракетка України Еліна Світоліна успішно стартувала на турнірі WTA 500 у французькому Страсбурі, впевнено обігравши у двох сетах місцеву тенісистку Діан Паррі.

61-а ракетка світового рейтингу розпочала поєдинок з виграного гейму. Але потім Паррі не змогла розвинути успіх, і реалізувала лише один брейк за трьох програних подач.

У другому сеті Світоліна втратила матчбол за рахунку 5:2. Француженка зуміла виграти два гейми, скоротивши відрив до мінімуму. Але останнє слово таки залишилося за Еліною.

Світоліна у Страсбурі захищає чемпіонський титул, здобутий минулого року. Той тріумф став для українки першим після повернення в Тур. Еліна призупиняла кар’єру через вагітність та народження доньки. До цього Світоліна вигравала цей турнір у 2020-му році.

У другому колі найсильніша тенісистка України зустрінеться з ще однією представницею Франції, Кларою Бюрель.

Нагадаємо, раніше у Страсбурі свій матч першого кола виграла Ангеліна Калініна. Вона у трьох сетах зуміла впоратися з більш рейтинговою “нейтральною” тенісисткою Анастасією Павлюченковою.

Діан Паррі (Франція) – Еліна Світоліна (Україна, 7) – 0:2 (3:6, 4:6)