Турнір в Чарльстоні: Калініна вийшла в третє коло, Завацька програла Плішковій

Ангеліна пройшла п'яту сіяну Рибакіну в трьох сетах

Турнір в Чарльстоні: Калініна вийшла в третє коло, Завацька програла Плішковій - WTA

Ангелина Калинина, Getty Images

Друга ракетка України Ангеліна Калініна вийшла в третє коло турніру WTA в американському Чарльстоні.

У трьох сетах Ангеліна обіграла п’яту сіяну Єлену Рибакіну з Казахстану за дві години та 19 хвилин.

Катаріна Завацька, чий матч з Кароліною Плішковою був відкладений на день через дощ, програла сьомій ракетці світу в трьох сетах.

На момент призупинення матчу у вівторок Завацька вела після перемоги в першому сеті з рахунком 7:5.

Суперницею Калініної в 1/8 фіналу стане француженка Алізе Корне. Їхній матч стартує сьогодні не раніше 21:00 за київським часом.

• WTA. Чарльстон. 1/16 фіналу

Катарина Завацька (Україна) — Кароліна Плішкова (Чехія, 3) — 1:2 (7:5, 5:7, 4:6)

Ангеліна Калініна (Україна) — Єлена Рибакіна (Казахстан, 5) — 2:1 (6:4, 2:6, 6:4)