Українка Соболєва виграла другий поспіль турнір ITF

19-річна спортсменка знову перемогла на змаганнях в італійському Санта Маргеріта ді Пула

Українка Соболєва виграла другий поспіль турнір ITF - WTA

Анастасия Соболева, фото – ФТУ

Українська тенісистка Анастасія Соболєва виграла другий поспіль турнір ITF. 19-річна спортсменка перемогла на змаганнях ITF W35 в італійському місті Санта Маргеріта ді Пула.

У фіналі українка обіграла шосту сіяну Луціє Гавличкову зі Словаччини. Анастасія перемогла у двох сетах – 7:5 та 6:3. Зазначимо, що упродовж турніру Соболєва не віддала жодного сета.

Українка перемогла на попередньому турнірі W35 у цьому ж місті тижнем раніше. У фіналі Соболєва обіграла представницю Італії Ділетту Керубіні.

Загалом Анастасія виграла сім одиночних титулів ITF у кар’єрі. У світовому рейтингу WTA Соболєва посідає 321-е місце.

• ITF W35. Санта Маргеріта ді Пула, Італія. Фінал

Анастасія Соболєва (Україна, 3) – Луціє Гавличкова (Словаччина, 6) – 2:0 (7:5, 6:3)