Українка Соболєва вийшла до фіналу турніру ITF в Анталії

Анастасія замахнулася на другий поспіль титул в Туреччині

Анастасия Соболева, фото ФТУ

Українка Анастасія Соболєва вийшла до фіналу турніру ITF в Анталії.

У сьогоднішньому півфіналі 17-річна Соболєва обіграла четверту сіяну зі Швейцарії Ілену Ін-Альбон у трьох сетах.

Перемога стала для Анастасії 12-ю поспіль у всіх турнірах. Поточний турнір в Антальї – лише сьомі професійні змагання в кар’єрі тенісистки.

У фіналі Соболєва, яка розташовується в третій тисячі світового рейтингу, зіграє проти 468-ї ракетки світу Сади Нахімани з Бурунді.

У разі перемоги Анастасія виграє другий поспіль титул в Антальї, де раніше в фіналі місцевого турніру ITF обіграла італійку Нурію Бранкаччіо.

• ITF W15. Анталья. 1/2 фіналу

Анастасія Соболєва (Україна) – Ілена Ін-Альбон (Швейцарія, 4) 2:1 (4:6, 6:1, 6:3)