Завацька покинула турнір в Лінці, програвши росіянці Грачовій

Драматична поразка українки на старті турніру

Завацкая

Катарина Завацкая, Getty Images

Українська тенісистка Катаріна Завацька завершила свої виступи на турнірі в австрійському Лінці.

Спортсменка в двох сетах програла росіянці Варварі Грачовій. Зустріч тривала 1 годину і 50 хвилин.

У першій партії Грачова зуміла зробити брейк в 10-му геймі, що і привело до перемоги в сеті. Втім, у другій партії Завацька нав’язала боротьбу. Українка була близька до того, щоб зрівняти рахунок матчу, проте не реалізувала два сет-боли на своїй подачі, що і зумовило результат поєдинку.

Відзначимо, що сьогодні на турнірі в Лінці почне свої виступи і Даяна Ястремська. Їй буде протистояти Грет Міннен з Бельгії, а поєдинок розпочнеться не раніше 18:30 за київським часом.

Також на івент в Австрії візьмуть участь Ангеліна Калініна і Марта Костюк. Обидві українки також почнуть свій шлях з першого раунду.