Завацька через травму не дограла півфінал турніру ITF у Токіо

Під час поєдинку Катаріна мала проблеми з плечем

Завацька через травму не дограла півфінал турніру ITF у Токіо - Теніс

Катарина Завацкая, Getty Images

Українська тенісистка Катаріна Завацька не змогла дограти півфінальний поєдинок проти китаянки Сінь Ю Ван на турнірі ITF W60 у Токіо.

Українка програла перший сет та поступалася у другій партії. У результаті Катаріна вирішила відмовитися від продовження боротьби. Протягом усього поєдинку українка мала проблеми з плечем.

Завацька під час турніру в першому колі розгромила Ріну Сайго, а потім впоралася з іншою японкою Нао Хібіно. У чвертьфіналі українка здолала шосту сіяну японку Маї Хонтаму, по ходу матчу вигравши дев’ять геймів поспіль.

Півфінал на змаганнях ITF W60 у Токіо став для Завацької першим на турнірах цієї категорії з 2019 року. Раніше Катаріна дійшла до фіналу турніру ITF W25 у португальському Лолі.