Бабіков виграв індивідуальну гонку на Кубку світу в Антгольці. Дудченко — 47-й

Завтра етап продовжиться індивідуальною гонкою у жінок

Бабіков виграв індивідуальну гонку на Кубку світу в Антгольці. Дудченко — 47-й - Біатлон

Антон Бабиков, lenta.ru

У четвер, 20 січня, в італійському Антгольці з чоловічої індивідуальної гонки на 20 кілометрів стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону.

Переможцем індивідуальної гонки став росіянин Антон Бабіков, який без промахів подолав дистанцію за 49 хвилин та 46,8 секунди. Другим став норвежець Тар’єй Бьо, який відстав на 9,7 секунди. Третя позиція — у представника Росії Саїда Карімулла Халілі.

Найкращим з українців став Антон Дудченко, що показав 47-й результат з чотирма промахами. 55-й результат у Артема Тищенка. Богдан Цимбал став 62-м, Артем Прима — 64-м, а Тарас Лесюк — 91-м.

Нагадаємо, капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний пропустив гонку. Біатлоніст отримав додатковий відпочинок і готуватиметься до естафети.

Завтра етап в Антгольці продовжиться індивідуальною гонкою у жінок. Початок — о 15:15 за київським часом.