Блашко оновила особистий антирекорд за підсумками спринта в Рупольдінгу. У Меркушиної — другий найгірший результат в кар’єрі

Українки не найкращим чином почали шостий етап Кубка світу

Блашко оновила особистий антирекорд за підсумками спринта в Рупольдінгу. У Меркушиної — другий найгірший результат в кар'єрі - Біатлон

Дарья Блашко, Getty Images

Дарія Блашко оновила особистий антирекорд за підсумками сьогоднішнього спринту в Рупольдінгу в перший день шостого етапу Кубка світу з біатлону. Вона показала 82-й результат.

Раніше найгіршим виступом Дарії було 77-ме місце в індивідуальній гонці сезону 2019-20. Тільки вп’яте українка не увійшла до топ-60 на рівні Кубка світу.

Другий найгірший результат в кар’єрі показала Анастасія Меркушина, що стала 88-ю в підсумковому заліку. Минулого сезону Меркушина посіла 92-ге місце на етапі в Обергофі.

Найкращий результат серед українок у спринті показала Юлія Джима на 37-й позиції. Гонку виграла Ельвіра Еберг зі Швеції.

У четвер, 13 січня, етап в Рупольдінгу продовжиться чоловічим спринтом. Початок — о 15:30 за київським часом.