Блашко виграла контрольний спринт перед Кубком світу, Підручний — третій

Завтра відбудуться контрольні масстарти

Дарья Блашко

Дарья Блашко, biathlon.com.ua

Сьогодні у фінському Воукатті відбулися перші контрольні гонки в рамках підготовки до Кубка світу, який стартує наступного тижня, між біатлоністами збірних України, Болгарії, США та Фінляндії.

Українка Дар’я Блашко виграла жіночий спринт, випередивши найближчу суперницю на 9 секунд. Місця в першій десятці зайняли ще дві представниці України — Олена Підгрушна і Валя Семеренко.

У чоловіків третім у спринті фінішував Дмитро Підручний, який допустив один промах на другому вогневому рубежі. Антон Дудченко та Руслан Ткаленко посіли п’яте і сьоме місця відповідно.

Завтра, 22 листопада, пройдуть два контрольних масстарти (12,5 км — у чоловіків, 10 км — у жінок).

Перший етап стартує Кубка світу пройде через тиждень, 28 листопада, в фінському Контіолахті.