Бєлкіна фінішувала восьмою в спринті на Кубку IBU

Перемогу в гонці здобула росіянка Валерія Васнєцова

Надежда Белкина

Надежда Белкина, biathlon.com.ua

Українська біатлоністка Надія Бєлкіна фінішувала восьмою в спринтерській гонці на Кубку IBU.

Українка не допустила помилок на вогневих рубежах, але програла ходом. Перемогу в гонці здобула росіянка Валерія Васнєцова, яка прийшла до фінішу з результатом в 20:09,1 секунди.

Другою завершила гонку Аасне Скреде з Норвегії. Третьою фінішувала француженка Лу Жанмонно.

Що ж до інших українок, то відразу за Бєлкіною фінішувала Ірина Петренко (Вавринець). На 18-й позиції завершила спринт Анастасія Меркушина, Юлія Городна стала 42-ю.

За межами топ-50 фінішували Христина Дмитренко (55-е місце), Анна Кривонос (61) і Оксана Москаленко (86), а Катерина Бех участь в гонці не приймала.