Давидова виграла індивідуальні перегони в Естерсунді, Валя Семеренко – 17-а

Бех припустилася семи промахів та посіла 107-е місце

Давидова виграла індивідуальні перегони в Естерсунді, Валя Семеренко - 17-а - Біатлон

Маркета Давидова. Фото - Getty Images

У шведському Естерсунді жіночими індивідуальними перегонами стартував новий сезон Кубка світу з біатлону.

Переможницею індивідуальних перегонів стала представниця Чехії Маркета Давидова. Вона пройшла чотири вогневі рубежі без промахів.

Друге місце у Лізи Терези Хаузер з Австрії, яка поступилася Давидовій хвилину та 17 секунд. Третій результат показала німкеня Деніз Херрманн.

Найкращою серед українок стала Валя Семеренко. Вона допустила один промах та посіла 17-е місце. Юлія Джима із трьома промахами показала 22-й результат.

Анастасія Меркушина стала 71-ю, а Катерина Бех із сімома промахами посіла 107-у позицію. Ірина Петренко пропустила сьогоднішні перегони через проблеми зі здоров’ям.

Сьогодні в Естерсунді пройде і чоловіча індивідуальна гонка. На старт вийдуть п’ять українців: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Денис Насико та Андрій Доценко. Початок перегонів – о 16:00.