Джима фінішувала другою в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Антхольці

Українка єдиною в гонці не допустила промахів на вогневих рубежах

Юлия Джима, фото biathlon.com.ua

Сьогодні в Антхольц-Антерсельві стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону. Першою гонкою етапу стала жіноча “індивідуалка”.

Українська біатлоністка Юлія Джима піднялася на подіум, фінішувавши другою. Українка чисто відпрацювала на всіх чотирьох вогневих рубежах – відзначимо, що Джима стала єдиною біатлоністкою в гонці без штрафних кіл.

Відставання Юлії від лідера – представниці Австрії Лізи Терези Хаузер – склало 43,7 секунди. Третьою до фінішу прийшла Анаіс Шевальє з Франції.

Що стосується співвітчизниць Джими, то Олена Підгрушна з одним промахом стала 16-ю, Валентина Семеренко з двома промахами фінішувала 28-ю. Дарина Блашко допустила три осічки на стрільбі і завершила гонку 57-ю.

Зазначимо, що участь у гонці не взяла Віта Семеренко. Українка була заявлена під 78-м номером, проте на старт Віта не вийшла.

Завтра етап в Італії продовжиться чоловічою індивідуальною гонкою на 20 км. Початок гонки – о 14:15 за київським часом.

КУБОК СВІТУ, АНТХОЛЬЦ - ІНДИВІДУАЛЬНА ГОНКА (ЖІНКИ)