favbet

Екхофф достроково стала володаркою Великого кришталевого глобуса сезону 2020/21

Норвежка виграла трофей вперше в кар'єрі

Тирил Экхофф. Фото - Getty Images

Норвежка Тіріл Екхофф достроково стала переможницею загального заліку Кубка світу з біатлону-2020/21 і вперше в кар’єрі завоювала Великий кришталевий глобус.

Сьогодні Екхофф виграла гонку переслідування на етапі Кубка світу в чеському Нове-Место. Завдяки цьому результату норвежка гарантувала собі перше місце в загальному заліку за три індивідуальні гонки до кінця сезону.

Також Екхофф виграла Малий кришталевий глобус в заліку спринтів і гонок переслідування.

На другій позиції загального заліку Кубка світу йде ще одна норвежка Марте Олсбю Ройселанд. На третьому місці Ханна Еберг зі Швеції.

Найкраща серед українок – Юлія Джима. Вона займає 17-ту позицію. Дар’я Блашко йде 26-ю, Олена Підгрушна – 39-ю, Анастасія Меркушина – 54-ю, Валя Семеренко – 57-ю.

14 березня в Нове-Место пройдуть змішані естафети. Завершиться сезон 2020/21 етапом в Естерсунді (19-21 березня).