Екхофф виграла гонку-переслідування в Хохфільцені, Джима фінішувала 23-ю

Вчора Екхофф здобула перемогу в жіночому спринті

Экхофф

Тирил Экхофф, Getty Images

Норвезька біатлоністка Тіріл Екгофф виграла жіночу гонку переслідування на четвертому етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені.

30-річна спортсменка на чотирьох вогневих рубежах допустила лише один промах і фінішувала з результатом в 28:24,8. Другою стала Ханна Еберг зі Швеції, третьою – молодша сестра Ханни Ельвіра Еберг.

Кращий результат з українських спортсменок показала Юлія Джима, яка завершила гонку 23-ю з одним промахом на стрільбі. Дар’я Блашко прийшла до фінішу 51-ю, Анастасія Меркушина – 56-ю. Валентина Семеренко на старт не виходила.

Завтра в Хохфільцені відбудуться мас-старти у чоловіків (13:00) і жінок (15:25). Україну на гонках представлять Дмитро Підручний та Дар’я Блашко.