Екхофф виграла гонку переслідування в Контіолахті, Блашко – 12-я

Валя Семеренко не фінішувала

Тириль Экхофф. Фото -Getty Images

Норвежка Тіріл Екгофф виграла гонку переслідування в фінському Контіолахті в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону.

Екхофф, яка стартувала восьмою, не допустила жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах. Тіріл випередила свою співвітчизницю Марті Олсбі-Ройселланн на 21,5 секунди. Третьою фінішувала Ханна Еберг зі Швеції.

Кращий результат серед українок показала Дарина Блашко, яка завершила гонку на 12-му місці. Олена Підгрушна фінішувала 41-й.

Валя Семеренко, яка почала гонку на 9-й позиції, провалила персьют. Українка допустила 9 промахів і знялася з гонки після четвертої стрільби.

Наступний етап Кубка світу пройде в австрійському Хохфільцені з 11 по 13 грудня.