Фійон-Майє виграв гонку переслідування в Рупольдингу, Підручний – 40-й

Далі Кубок світу продовжиться етапом у Антхольці

Фійон-Майє виграв гонку переслідування в Рупольдингу, Підручний - 40-й - Біатлон

Кантен Фийон Майе, Getty Images

Француз Кантен Фійон Майє виграв чоловічу гонку переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу.

Фійон Майє з двома промахами пробіг дистанцію за 31 хвилину та 30,6 секунд. Француз випередив росіянина Алєксандра Логінова на 8,8 секунди. Третє місце посів Антон Смольський із Білорусі.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який посів 40-те місце із шістьма промахами. Артем Прима посів 42-е місце, Богдан Цимбал – 46-те, а Антон Дудченко став 51-м.

Сьогодні також відбулася жіноча гонка, яку виграла Марте-Олсбю Ройселанд. Юлія Джима завершила гонку 24-ою, а Ірина Петренко — 33-ою.

Кубок світу продовжиться етапом в італійському Антхольці, який стартує 20 січня індивідуальною чоловічою гонкою.