favbet

Фійон Майє виграв спринт в Нове-Мєсто, українці – поза топ-30

Невдалий виступ українських біатлоністів

Кантен Фийон Майе. Фото - Getty Images

Француз Кантен Фійон Майє став переможцем спринтерської гонки в рамках етапу Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто.

Фійон Майє не допустив промахів на двох вогневих рубежах і фінішував з результатом 22:07,2. Друге місце зайняв норвежець Тарьєй Бе. Третя позиція у представника Італії Лукаса Хофера.

Українські біатлоністи невдало виступили в спринті. Дмитро Підручний з двома промахами посів 35-е місце. Артем Прима з нулем завершив гонку на 43-й позиції.

Богдан Цимбал показав 86-ий час, Антон Дудченко – 87-й. Артем Тищенко з одним промахом зайняв 93-ю позицію.

Завтра, 12 березня, в Нове-Мєсто відбудеться жіночий спринт. Початок – о 18:30 за київським часом.

Кубок мира, Нове-Мєсто - Спринт, чоловіки (10 км)