Ханна Еберг виграла індивідуальну гонку, найкраща серед українок Блашко – за межами топ-50

На перший старт сезону вийшли три українки із заявлених п'яти

Ханна Еберг виграла індивідуальну гонку, найкраща серед українок Блашко - за межами топ-50 - Біатлон

Ханна Эберг, Getty Images

Шведська біатлоністка Ханна Еберг стала переможницею першого жіночого старту сезону на Кубку світу. Шведка виграла індивідуальну гонку на етапі у Контіолахті.

Еберг припустилася єдиного промаху на останньому рубежі. Загальної швидкості шведці вистачило, щоб випередити Інгрід Ландмарк Тандревольд із Норвегії більш ніж на півхвилини. Третє місце посіла італійка Ліза Віттоцці, яка програла норвежці три секунди.

Найкращою серед українок стала Дар’я Блашко, яка фінішувала 51-ою, програвши переможниці майже шість хвилин. Анна Кривонос посіла 74-е місце, Олена Білосюк – 80-те.

Раніше повідомлялося, що Білосюк пропустить індивідуальнe гонку. Проте не змогли взяти участь Ірина Петренко та Юлія Джима, а Олена у підсумку вийшла на старт.

У четвер пройдуть чоловіча та жіноча естафети. 3 грудня відбудеться спринт, 4 грудня біатлоністки проведуть переслідування.