favbet

Хофер виграв спринт в Естерсунді, українці — поза топ-30

Підручний показав 34-й результат

Лукас Хофер. Фото - Getty Images

Представник Італії Лукас Хофер став переможцем спринтерської гонки в рамках заключного етапу Кубка світу з біатлону в Естерсунді.

Хофер не промахувався на вогневих рубежах і фінішував з результатом у 22:27,1. Лукас на чотири секунди випередив шведа Себастьяна Самуельссона. Тарьєй Бьо з Норвегії посів третє місце.

Українські біатлоністи невдало виступили в спринті. Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний — 34-те місце. Антон Дудченко зайняв 48-ту позицію, Богдан Цимбал — 50-ту, Артем Тищенко — 57-му. Артем Прима припустився чотирьох промахів і показав 83-й результат.

20 березня в Естерсунді пройдуть жіноча і чоловіча гонки переслідування. Початок — о 13:15 і 16:15 за київським часом відповідно.