Команда Харківської області виграла змішану естафету на чемпіонаті України з біатлону

В трійку кращих увійшли також Чернігівська та Сумська області

Любовь Кипяченкова, biathlon.com.ua

Сьогодні в Буковелі змішаною естафетою завершився чемпіонат України з біатлону.

Відзначимо, що через вимоги безпеки гонка відбулася без стрільби. Перемогу на дистанції вибороли представники Харківської області (Любов Кіп’яченкова, Оксана Коваленко, Олександр Пономаренко і Владислав Кошовець) з результатом в 1:06:50,9 секунд.

У топ-три також увійшла команда Чернігівської області (Валерія Дмитренко, Анна Скрипко, Владислав Романчіч, Андрій Доценко), яка відстала від переможця на 37,8 секунд. Третіми стали біатлоністи з Сумської області – Тетяна Продан, Катерина Свинаренко, Євген Івченко та Денис Насико.

Відзначимо, що вчора в Буковелі відбулися чоловіча і жіноча естафети. Примітно, що перемоги в обох гонках завоювали спортсмени з Чернігівської області.