Крістіансен виграв гонку переслідування в Естерсунді, Дудченко фінішував 19-м

Підручний посів 32-е місце

Крістіансен виграв гонку переслідування в Естерсунді, Дудченко фінішував 19-м - Біатлон

Ветле-С’ястад Крістіансен став переможцем гонки переслідування на другому етапі Кубка світу в Естерсунді.

Норвежець припустився єдиного промаху на третьому вогневому рубежі. У боротьбі за друге місце Себастьян Самуельссон, незважаючи на чотири промахи, переміг Емільєна Жаклена.

Найкращий результат серед українців показав Антон Дудченко, який припустився одного промаху і фінішував 19-м. Дмитро Підручний з чотирма штрафними колами завершив гонку на 32-й позиції.

Раніше в Естерсунді відбулася жіноча естафета. Збірна України посіла 10-те місце, а перемогла команда Франції.

Чоловічою гонкою переслідування завершився другий етап Кубка світу в Естерсунді. Наступний етап відбудеться 10-12 грудня в австрійському Гогфільцені.