Кривонос фінішувала сьомою в спринті Кубка IBU в Арбері, Бех і Меркушина – в топ-20

У дебютній гонці Кубка взяли участь 135 біатлоністок

Кривонос

Анна Кривонос, biathlon.com.ua

Сьогодні в німецькому Арбері відбулася жіноча спринтерська гонка в Кубку IBU.

На дистанцію в дебютній гонці сезону Кубка IBU вийшли 135 спортсменок. Перемогу на етапі здобула представниця Росії Тетяна Акімова, яка з одним промахом фінішувала за 22:30,7 секунд. Разом з Акімовою, на п’єдестал піднялися дві її співвітчизниці – Валерія Васнєцова та Анастасія Шевченко.

У гонці взяли участь відразу вісім українок. Кращий результат показала Ганна Кривонос – вона фінішувала сьомою, не допустивши жодного промаху на вогневих рубежах. У топ-20 також увійшли Катерина Бех і Анастасія Меркушина, делеговані з Кубка світу.

Що стосується інших результатів українських біатлоністок, то Ірина Петренко (Варвинець) стала 40-ю, Христина Дмитренко – 69-ю. Ще дві спортсменки фінішували по сусідству – Надія Бєлкіна завершила гонку 106-ю, а Юлія Городна – 107-ю. Оксана Москаленко після першого вогневого рубежу зійшла з дистанції.