Легрейд виграв мас-старт на чемпіонаті світу в Поклюці, Прима – 21-й

Дале фінішував другим, Фійон Майє - третім

Фото - Getty Images

Представник Норвегії Стурла Легрейд виграв мас-старт в рамках чемпіонату світу з біатлону в словенській Поклюці.

Легрейд допустив один промах на чотирьох вогневих рубежах і на 10,2 секунди випередив ще одного норвежця Йоханнеса Дале, який фінішував другим. Бронза світової першості дісталася Кантену Фійону Майє з Франції.

Єдиний представник України в чоловічому мас-старті Артем Прима не зміг поборотися за високі місця. Він допустив п’ять промахів і зайняв 21-у позицію.

Це була остання гонка на чемпіонаті світу в Поклюці. Збірна України виграла одну медаль в рамках світової першості: вчора жіноча команда завоювала бронзу в естафеті.

Чемпіонат світу, Поклюка - Мас-старт, чоловіки (15 км)