Перемогла росіянка Буртасова

Меркушина посіла сьоме місце в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону - Біатлон

Анастасия Меркушина, biathlon.com.ua

На чемпіонаті Європи з біатлону в німецькому Арбері завершилася жіноча індивідуальна гонка на 15 кілометрів. Перемогу здобула росіянка Євгенія Буртасова (44:22,9).

Друге місце у гонці посіла Аліна Стремоус із Молдови (+12,1), третя позиція у ще однієї росіянки Наталії Гербулової (+16,4).

Найкращою з українок стала Анастасія Меркушина, яка посіла сьоме місце (+1:07.6). Ольга Абрамова фінішувала 26-ю, Валерія Дмитренко – 29-ю, Юлія Журавок – 41-ю, а Віта Семеренко – 43-ю. Ганна Кривонос не вийшла на старт.

Раніше у чоловічій індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи Тарас Лесюк посів шосте місце, а перемогу здобув Сверре Дален Аспенс із Норвегії.

Чемпіонат Європи. Індивідуальна гонка, жінки (15 км)