Норвегія легко виграла чоловічу естафету в Антхольц-Антерсельві, Україна – шоста

У топ-3 також Росія та Німеччина

Норвегія легко виграла чоловічу естафету в Антхольц-Антерсельві, Україна - шоста - Біатлон

На етапі Кубка світу в італійському Антхольц-Антерсельві завершилася чоловіча естафета 4х7,5 кілометра, яку з комфортною перевагою виграла Норвегія (1:12:14,7).

Друге місце у гонці посіла Росія (+1:57,2), а на третій позиції фінішувала Німеччина (+2:04,4).

Збірна України у складі Богдана Цимбала, Дмитра Підручного, Антона Дудченка та Артема Прими завершила гонку на шостому місці та потрапила до квіткової церемонії. Відставання від Норвегії – дві хвилини та 38,7 секунд.

Етап в Італії – останній перед Олімпіадою у Пекіні. Сьогодні змагання в Антхольц-Антерсельві завершиться жіночим мас-стартом, який стартує о 16:15 за київським часом.