Норвегія виграла чоловічу естафету в Контіолахті, Україна посіла дев’яте місце

Синьо-жовті використовували 13 додаткових патронів

Норвегія виграла чоловічу естафету в Контіолахті, Україна посіла дев'яте місце - Біатлон

Збірна Норвегії тріумфувала у чоловічій естафеті на етапі Кубка світу-2022 у Контіолахті.

Норвежці не допустили жодного штрафного кола та використали лише 7 додаткових патронів. Підсумковий результат на фініші склав 1:19:26,2.

Другими завершили гонку представники Німеччини із відставанням у 43,9 секунд. Бронзу завоювали французи. Примітно, що всі призери гонки фінішували без штрафних кіл.

Україна у складі Артема Прими, Дмитра Підручного, Богдана Цимбала та Антона Дудченка прийшла до фінішу дев’ятою. Синьо-жовті використали 13 додаткових патронів.

Сьогодні у Фінляндії відбудеться жіноча естафета. Початок перегонів – о 14:35 за київським часом.