Олсбі Ройселанд виграла гонку переслідування в Хохфільцені, Блашко фінішувала 18-ю

Джима завершила персьют 43-ю, Бех - 52-ю

Дарья Блашко

Дарья Блашко, biathlon.com.ua

Норвезька біатлоністка Марте Олсбі Ройселанд виграла гонку переслідування в на етапі Кубка світу в Хохфільцені.

Незважаючи на два промахи, норвежка, яка стартувала з четвертого місця, змогла обійти білоруску Дінару Алімбекову, яка відстрілялася чисто. Третьою фінішувала Жюлья Сімон з Франції.

Четверте місце зайняла Ханна Еберг, що починала персьют 29-ю. За підсумками сьогоднішньої гонки шведка поступилася Олсбі Ройселанд лідерством в загальному заліку.

Серед українок найкращий результат показала Дарина Блашко, яка фінішувала 18-й. Починала персьют Дарина з 24-го місця.

Юлія Джима провела гонку невдало. Стартувавши 22-й, до фінішу вона прийшла всього лише 43-ю. Катерина Бех зайняла 52-е місце.

КУБОК СВІТУ, Хохфільцен - Гонка переслідування (10 км)