Підгрушна фінішувала сьомою в персьюті на ЧС в Поклюці, Екхофф – перша

Одна з українок не фінішувала

Елена Пидгрушная, biathlon.com.ua

На чемпіонаті світу з біатлону в словенській Поклюці завершилася жіноча гонка переслідування на 10 кілометрів. Кращою з українок стала Олена Підгрушна, яка фінішувала на сьомій позиції.

Підгрушна стартувала 11-ю за підсумками спринту і змогла покращити свою позицію, закривши всі мішені на чотирьох вогневих рубежах. При 14-му стартовому номері Дар’я Блашко фінішувала 24-ю, Юлія Джима – 25-а за 37-ї позиції на старті. Віта Семеренко до фінішу не прийшла.

Норвежка Тіріль Екхофф, яка виграла недавній спринт, прийшла до фінішу першою. Друге місце зайняла Ліза Тереза ​​Хаузер з Австрії, третя – француженка Анаїс Шевальє-Буше.

Жіноча програма чемпіонату світу з біатлону продовжиться 16 лютого, коли відбудеться індивідуальна гонка на 15 кілометрів.