Підгрушна: “Мені кричали: “Включайся, включайся, включайся”, а я розумію, що вже біжу на максимумі”

Українка не розуміє, чому був такий великий програш на лижні

Елена Пидгрушная

Елена Пидгрушная, Getty Images

Біатлоністка Олена Підгрушна підвела підсумки спринтерської гонки в рамках чемпіонату світу в словенській Поклюці. Українка допустила один промах і фінішувала на 11-му місці.

“Звичайно, готувалася до гонки. Було все гаразд. По суті, відразу після старту кинулася боротися. Але по трасі мені давали інформацію про програш, і він був надзвичайно великий. Я абсолютно не розумію, чому був такий великий програш. Мені кричали: “Включайся, включайся, включайся”, а я розумію, що вже біжу на максимумі, вже включилася. Не знаю, в чому справа”, – сказала Підгрушна.

“Я дуже багато пристрілювалася сьогодні, по суті, з 50 патронів. Щодо вітру, то проблем з ним у мене не виникло, я його відчувала, розуміла куди будуть “йти” постріли. На лежанні проблем не повинно було бути, але, схоже, смикнула цей постріл і допустила промах. А на стійці мені пощастило. По суті, був штиль, і ніяких проблем зі стійкою не було. Якщо в персьюті буде така погода, то шанси є навіть у 50-го місця”.

Крім Підгрушної, в топ-15 сьогоднішньої гонки фінішувала і Дарина Блашко. Юлія Джима посіла 37-е місце, Валя Семеренко – 50-те. Золото спринту виграла норвежка Тіріл Екхофф.

14 лютого в Поклюці пройдуть чоловіча і жіноча гонки переслідування. Початок – о 14:15 та 16:30 відповідно.