Підручний та Прима – в топ-6 спринту на чемпіонаті Німеччини з літнього біатлону

Переможцем гонки став Марко Гросс

Підручний та Прима - в топ-6 спринту на чемпіонаті Німеччини з літнього біатлону - Біатлон

Дмитрий Пидручный. Фото - biathlon.com.ua

Українці Дмитро Підручний та Артем Прима успішно виступили в спринтерській гонці в рамках чемпіонату Німеччини з літнього біатлону.

Підручний не допустив жодного промаху і посів п’яте підсумкове місце. Прима також подолав вогневі рубежі без штрафних кіл і завершив спринт на шостій позиції, поступившись своєму співвітчизникові 0,8 секунди.

Крім Підручного і Прими, в спринтерській гонці взяли участь ще чотири представники збірної України: Богдан Цимбал зайняв 16-е місце, Артем Тищенко – 25-е, Антон Дудченко – 33-е, Тарас Лесюк – 40-е.

Переможцем спринту став німець Марко Гросс. Друге і третє місця у його співвітчизників – Макса Барчевітца і Даніло Рітмюллера.

Завтра, 12 вересня, в рамках чемпіонату Німеччини з літнього біатлону відбудеться гонка переслідування.