Підручний: «Три промахи на стійці – це катастрофа»

Українець фінішував на 28-й позиції

Дмитрий Пидручный, biathlon.com.ua

Український біатлоніст Дмитро Підручний прокоментував гонку переслідування на чемпіонаті світу в Поклюці, в якій він фінішував на 28-й позиції.

«Стрільбу будемо виправляти. Важко сказати чому були промахи. Гонка сьогодні важка, важкі умови були для стрільби, але це, звичайно, не виправдання. Треба і в таку погоду стріляти “нулі”. Три промахи на стійці – це катастрофа.

По дистанції відчував себе досить непогано, але скажу, що після шістьох кіл штрафу важко вже боротися на трасі. На останньому колі старався зробити все, що міг, щоб набрати якнайбільше очок для того, щоб поборотися за попадання в мас-старт.

На стрільбі лежачи більше мої помилки. Трішки не зорієнтувався. Треба було і акуратніше стріляти, і зробити певну поправку на вітер, але не зреагував. На стійці чотири промахи – їх можна більше на вітер списати, але все рівно потрібно було попадати, не зважаючи на нього”, – сказав Підручний.

Кращим в гонці серед українців став Артем Прима, який фінішував восьмим. Богдан Цимбал з одним промахом зайняв 18-е місце.

17 лютого в рамках ЧС відбудеться чоловіча індивідуальна гонка на 20 кілометрів.