Прима став сьомим

Дмитрий Пидручный, biathlon.com.ua

Капітан збірної України Дмитро Підручний виграв гонку переслідування на чемпіонаті Німеччини з літнього біатлону.

З одним промахом Підручний пройшов дистанцію за 30 хвилин і 39,1 секунди. Срібного призера Маттіаса Дорфера українець обійшов на 10,5 секунд.

Другий кращий результат серед українців показав Артем Прима, який став сьомим.

У другій десятці фінішували Богдан Цимбал та Артем Тищенко – 16-е і 18-е місця відповідно.

Тарас Лесюк та Антон Дудченко зробили по сім промахів, зайнявши 35-е і 54-е місця відповідно.

Нагадаємо, вчора Підручний та Прима увійшли в топ-шістку кращих біатлоністів за підсумками спринту в Арбері.

Новий сезон Кубка світу з біатлону стартує 27 листопада з етапу в шведському Естерсунді.