Прима — дев’ятий в індивідуальній гонці на ЧС в Поклюці. Лагрейд — перший

Пайффер посів друге місце, Дале — третє

Прима биатлон

Артем Прима. Фото - Getty Images

Сьогодні в рамках чемпіонату світу з біатлону в словенській Поклюці відбулася чоловіча індивідуальна гонка.

Переможцем став норвежець Стурла Лагрейд, що не припустився жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах. Срібло дісталося Арнду Пайфферу з Німеччини, бронзу виграв ще один представник Норвегії — Йоганнес Дале.

Артем Прима з одним промахом фінішував на дев’ятій позиції, що стало найкращим результатом серед українських біатлоністів.

У топ-50 завершили гонку Артем Тищенко (44-те місце) і Антон Дудченко (46-те). Дмитро Підручний з шістьма промахами посів 67-му позицію.

Завтра, 18 лютого, в Поклюці відбудеться одиночна змішана естафета. Початок — о 16:15 за київським часом.

Чемпіонат світу, Поклюка - Індивідуальна гонка, чоловіки (20 км)