Санітра: «Підгрушна підтвердила, що на цьому чемпіонаті світу вона в топ пелотоні жіночого світового біатлону»

Українки не потрапили в топ-10

санитра биатлон

Юрай Санитра. Фото - biathlon.com.ua

Головний тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра прокоментував виступ збірної України на сьогоднішньому жіночому мас-старті на чемпіонаті світу в Поклюці.

«Дуже сподобалася робота на лежці Олени Підгрушної, яка закрила всі 10 мішеней. Єдине, на першій стрільбі останній постріл пішов на дев’яту годину, під габарит. Даша гірше, зовсім не її стрілянина. Немає впевненості – постріли по всій мішені, не згруповані. В даний час, думаю, Лєна дуже добре користується своїм досвідом.

Олена на 100% підтвердила, що на цьому чемпіонаті світу вона в топ пелотоні жіночого світового біатлону. Потрібно подякувати їй за ту кількість стартів, який вона пробігла на цій трасі, на цій висоті. Вона показала, що в даний час може боротися з кожним.

Блашко не впоралася зі стрільбою, це була не її стрілянина. Але добре, що зуміла потрапити в мас-старт. Думаю, для неї це хороша школа на наступні гонки. Можу сказати, що на чемпіонаті світу боролися гідно, і показали, що правильно вийшли на пік форми в цьому сезоні», – сказав Санітра.

Мас-старт на чемпіонаті світу виграла австрійка Ліза Тереза ​​Хаузер. Українки Олена Підгрушна з двома колами штрафу зайняла 12-е місце, а Дарина Блашко завершила мас-старт 29-ю.

Чемпіонат світу в Поклюці завершиться сьогоднішнім мас-стартом у чоловіків, який почнеться о 16:15. Від України побіжить Артем Прима.