Швеція виграла жіночу естафету в Контіолахті, Україна фінішувала на 15-му місці

Хороша стрільба на тлі низької швидкості

Швеція виграла жіночу естафету в Контіолахті, Україна фінішувала на 15-му місці - Біатлон

Фото - Getty Images

Збірна Швеції виграла жіночу естафету на першому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті. Україна фінішувала на 15-му місці.

Українки виступали у складі: Дар’я Блашко, Анна Кривонос, Олена Білосюк, Ірина Петренко. Команда показала хорошу стрільбу, обійшовшись лише п’ятьма додатковими патронами (Білосюк свій етап пройшла чисто). Проте низька швидкість не дозволила поборотись за високі місця. Україна у підсумку програла майже вісім хвилин.

Переможниці, шведки, використали шість додаткових набоїв і майже на півхвилини випередили збірну Німеччини. Третє місце у Норвегії.

Раніше чоловіча збірна України фінішувала в топ-10 естафети. Перемогу святкували норвежці.