Швеція виграла жіночу естафету в Контіолахті, Україна фінішувала на п’ятій позиції

Друге місце у Франції, третє - у Німеччині

Эберг

Ханна Эберг. Фото - Getty Images

На другому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті відбулася жіноча естафета. Збірна України в складі Дарини Блашко, Валі і Віти Семеренко, Олени Підгрушної посіла п’яте місце.

Українки вели боротьбу за медалі, проте штрафне коло Віти Семеренко на стійці віддалило команду від третього місця. На останньому етапі Підгрушна також пішла на одне штрафне коло і пропустила вперед представницю Росії.

На першому місці фінішувала Швеція, яка випередила найближчих конкурентів з Франції та Німеччини на 9,6 і 43,9 секунди відповідно.

Завтра, 6 грудня, в Контіолахті відбудуться чоловіча естафета і жіноча гонка переслідування.