Сезон стартує 26 листопада в Естерсунді

«Суспільне» покаже Кубок світу, чемпіонат Європи та юнацький чемпіонат світу з біатлону -

Офіційний транслятор IBU в Україні – телеканал «UA:Перший» – в рамках нового біатлонного сезону покаже гонки Кубка світу, чемпіонату Європи та юнацького чемпіонату світу.

Також на телеканалі покажуть гонки зимової Олімпіади-2022 в Пекіні, які замінять собою традиційний чемпіонат світу.

«Як завжди, ми покажемо біатлонний сезон у повному обсязі. На діджитал-платформі Суспільне Спорт, крім основної трансляції, будуть доступні два окремі плеєри — трансляції зі стрільбища та старт/фініш. Відповідно і на UA:Перший під час перегонів ми зможемо показати більше моментів за участі українських біатлоністів», – розповіла продюсер Лариса Рябова.

«Також уже з першого етапу Кубка світу на глядачів чекатиме студійний передолімпійський проєкт “Дорога до Пекіна”, де говоритимемо і про біатлон. Оскільки біатлон є вагомою частиною зимових Олімпійських ігор, ми покажемо та розкажемо всі нюанси підготовки українських біатлоністів та біатлоністок до Пекіна-2022».

Новий біатлонний сезон стартує 26 листопада з етапу Кубка світу в шведському Естерсунді.

У минулому сезоні Кубка світу збірна України виграла дві срібні та одну бронзову медалі, посівши десяте місце в загальному медальному заліку.