Тандреволд виграла передсезонний мас-старт у Шушені, Валентина Семеренко – 12-а

З українок лише Дарина Блашко пройшла дистанцію без промахів

Тандреволд виграла передсезонний мас-старт у Шушені, Валентина Семеренко – 12-а -

Ингрид Ландмарк Тандреволд, Getty Images

У норвезькому Шушені, де проходить передсезонний біатлонний турнір, завершився жіночий мас-старт. Перемогу здобула норвежка Інгрід Ландмарк Тандреволд.

Переможниця показала результат 34:18,9. Друге місце посіла француженка Хлоя Шевальє (+19,4), третя позиція у Каролін Ердаль із Норвегії (+26,1).

Найкращою з українок до фінішу прийшла Валентина Семеренко, яка посіла 12 місце (+1:25,2). Слідом за нею з українських біатлоністок фінішували Анастасія Меркушина (14), Віта Семеренко (17), Дарина Блашко (23), Ольга Абрамова (26), Катерина Бех (27), Олена Білосюк (34), Юлія Джима (39) та Надія Бєлкіна (52). Ірина Петренко не стартувала.

Учора у Шушені відбувся жіночий передсезонний спринт, який виграла Жюлья Сімон із Франції. Юлія Джима фінішувала на восьмому місці.