Тар’єй Бьо виграв другий спринт в Контіолахті, Прима замкнув топ-20

Брат норвежця Йоханнес - третій

Тарьей Бе

Тарьей Бе, Getty Images

Тар’єй Бьо виграв спринт в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

Норвежець пробіг 10 кілометрів без промахів за 24 хвилини і 3,7 секунди. Срібло виграв німець Арнд Пайффер, а бронзу – брат переможця Йоханнес Тіннес Бо з одним промахом.

Кращий результат серед українців показав Артем Прима, який з одним промахом на стрільбі лежачи посів 20-те місце. Капітан збірної Дмитро Підручний – 35-й з двома промахами.

Руслан Ткаленко завершив спринт 65-м, Богдан Цимбал – 70-м, а Антон Дудченко – 83-м.

Сьогодні етап в Контіолахті продовжиться жіночим спринтом. Початок – о 17:30 за київським часом.

Кубок світу, Контіолахті - чоловічий спринт (10 км)