Цимбал: «Що стосується останнього кола – різко накрили гори. Не вийшло нормально боротися»

Збірна України посіла п'яте місце в гонці

Богдан Цымбал, фото Getty Images

Український біатлоніст Богдан Цимбал поділився враженнями від свого етапу на чоловічій естафеті чемпіонату світу в Поклюці.

«Що стосується останнього кола, то нічого хорошого я сказати не можу. Ніби перший підйом тримався з хлопцями, їхав в групі, а потім різко накрили гори. Ноги раптово закисли, не вийшло нормально боротися з хлопцями, які були попереду. Обидва рубіжи спрацював на “нуль”, цим і задоволений. Прикро, що багато програв на своєму колі, але вже як є.

По індивідуальній гонці – я нічого не скажу, адже хотів її бігти. Можливо, вона зіграла якусь роль і в сьогоднішньому старті, тому що моєму організму краще більше бігати, чим більше відпочивати, тому нічого не можу сказати. Так, нелегко, тому що тут висота, особливо сильно не відновиться, тому працюємо. Можливо, завтра ще мас-старт побіжу, сподіваюся, що хтось відмовиться. Люди, відмовтеся, будь ласка, хто-небудь!», – сказав Цимбал.

Збірна України посіла п’яте місце в гонці. Естафету виграла Норвегія. Друге місце зайняла Швеція, бронза дісталася російської збірної.

Раніше збірна України виграла бронзу в жіночій естафеті. Це єдина медаль нашої команди в Поклюці.

Завтра, 21 лютого, на чемпіонаті світу пройдуть мас-старти. Початок – о 13:30 і 16:15.