Цимбал та Блашко виграли спринти на літньому чемпіонаті України з біатлону

Підручний показав другий кращий результат

biathlon.com.ua

Богдан Цимбал і Дарина Блашко стали переможцями спринтерських гонок в перший день літнього чемпіонату України з біатлону.

Першою чемпіонкою дня стала Блашко, яка без промахів пройшла 7,5 кілометрів дистанції за 21 хвилину і 36,8 секунди.

Ірину Петренко золота медалістка випередила на 23,2 секунди, Анну Кривонос – на 38,2 секунди.

Анастасія Меркушина показала четвертий кращий результат. Валентина та Віта Семеренко – п’ята і шоста відповідно.

Цимбал пройшов дистанцію чоловічого спринту з одним промахом, закінчивши гонку за 24 хвилини і 45,7 секунди.

Капітана збірної України Дмитра Підручного Богдан випередив на 6,6 секунди. Бронзовим призером став Денис Насико.

Завтра, 26 вересня, чемпіонат України з літнього біатлону продовжиться гонками переслідування у чоловіків і жінок.