Україна фінішувала п’ятою в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону

Синьо-жовтих представляли Анастасія Меркушина та Артем Тищенко

Анастасия Меркушина

Анастасия Меркушина. Фото - biathlon.com.ua

В рамках чемпіонату Європи з біатлону в польському Душніки-Здруй відбулася одиночна змішана естафета. Український дует Анастасії Меркушиної і Артема Тищенка фінішував п’ятим.

Відзначимо, що українці показали непогану стрільбу, використавши лише шість додаткових патронів, проте для перемоги біатлоністам не вистачило швидкості. Програш від першого місця склав 46,6 секунд.

Гонку виграли німці (Стефані Шредер, Юстус Стрелов) з результатом 35:01,6. Друге місце у Франції (Каролін Коломбо, Емільєн Клод), треті – росіяни (Лариса Кукліна, Євген Гаранічев).

Що стосується класичної змішаної естафети, яка розпочнеться сьогодні о 14:00, то синьо-жовті виступлять в такому квартеті: Ірина Петренко, Віта Семеренко, Богдан Цимбал, Артем Прима.

Нагадаємо, що в польському Душніки-Здруй Україна вже здобула дві медалі – Меркушина виграла срібло індивідуальної гонки, а вчора Артем Прима став чемпіоном Європи в гонці переслідування.