Україна фінішувала п’ятою в чоловічій естафеті, Норвегія – чемпіон світу

Українці займали другу позицію після трьох етапів, але упустили медаль

Дудченко биатлон

Антон Дудченко. Фото - Getty Images

Збірна України фінішувала на п’ятому місці в чоловічій естафеті в рамках чемпіонату світу з біатлону в словенській Поклюці.

Після трьох етапів (Богдан Цимбал, Дмитро Підручний та Артем Прима) українська команда посідала друге місце, але завоювати медалі синьо-жовтим не вдалося. Антон Дудченко провалив свій відрізок гонки і фінішував на п’ятій позиції.

Чоловічу естафету виграла збірна Норвегії (Стурла Легрейд, Тар’єю Бе, Йоханнес Бе і Ветле-Сьястад Крістіансен). Срібло світової першості у Швеції, бронза дісталася російській команді.

Раніше збірна України виграла бронзу в жіночій естафеті. Це єдина медаль синьо-жовтих в Поклюці.

Завтра, 21 лютого, на чемпіонаті світу пройдуть мас-старти. Початок – о 13:30 і 16:15.